8. Mgr. Simona Lazarová

Mgr. SIMONA LAZAROVÁ

46 let, strážník městské policie, bez politické příslušnosti. Původem je z nedaleké Jíkve. Nymburce žije a pracuje více než 20 let. 

Dlouhá léta jsem působila ve funkci vrchního strážníka a už v té době jsem kladla důraz na prevenci kriminality, zejména na činnost s dětmi a mládeží. Nedávno jsem úspěšně ukončila magisterské studium na Metropolitní univerzitě v Praze. K mým koníčkům patří geocaching, fotografování a různé rekreační sporty. Nejlépe si užiji volný den s mým jedenáctiletým synem při podnikání výletů a jiných společných aktivit.

1. Co stojí za tvým rozhodnutím kandidovat do voleb i v letošním roce?

Jsem přesvědčena o tom, že za ty poslední čtyři roky se podařilo mnohé ve městě změnit k lepšímu. Líbí se mi směr, kterým se Nymburk ubírá, a tak kandiduji za NSK i tentokrát.

2. Čemu jsi v minulých čtyřech letech osobně věnoval/la největší pozornost. Co je tvojí srdcovou záležitostí?

Práce u městské policie mě stále velmi baví a stále v ní shledávám smysl. Důraz  s kolegy klademe na prevenci se zaměřením na děti a mládež. Snažila jsem se přispět svým dílem i jako členka komise pro bezpečnost a dopravu.

3. Jakému tématu chceš ty osobně především věnovat energii v dalších letech?

Rozvoji městské policie, jak po stránce materiální, tak i personální. Dále bych chtěla pokračovat v preventivních programech.

VMgr. Simona Lazarová

 

Copyright © 2023 Nymburk s klidem