7. IVANA RYCHETSKÁ

IVANA RYCHETSKÁ

48 let, obchodní zástupce ve společnosti ČEPRO, bez politické příslušnosti, nymburská rodačka.

Mám dvě dospělé děti a mnoho svého volného času věnuji práci s dětmi pro plavecký klub SKP Nymburk, kde jsem předsedkyní. Baví mě také trávit volný čas na zahrádce. Ráda cestuji a poznávám nová místa jak Čechách, tak i v zahraničí.

1. Co stojí za tvým rozhodnutím kandidovat do voleb i v letošním roce?

Nerada odcházím od rozdělané práce. Máme před sebou řadu nedokončených projektů s jejichž realizací bych ráda pomohla a mnoho dalších plánů, na kterých bych chtěla se svými kolegy dále spolupracovat.

2. Čemu jsi v minulých čtyřech letech osobně věnoval/la největší pozornost. Co je tvojí srdcovou záležitostí?

Jako předsedkyni plaveckého oddílu mě samozřejmě nejvíce trápí absence moderního plaveckého bazénu, jehož výstavba už je ale na dohled. Ale i další sportoviště v Nymburce si zaslouží rekonstrukci a věřím, že se nám některé z nich, během dalšího funkčního období, podaří vylepšit a zmodernizovat.

3. Jakému tématu chceš ty osobně především věnovat energii v dalších letech?

Výše zmíněným aktivitám bych ráda věnovala i další roky své práce. Školní hřiště letců RAF, skatepark, školní hřiště ZŠ Komenského, nové volnočasové hřiště v parku u hlavního nádraží, kluziště v centru města během adventu apod. Díky tomu, že mám možnost nahlížet trochu "pod pokličku" současného vedení města vím, že nic není jen černobílé a nic nejde úplně jednoduše a hned, i když by se nám to tak líbilo. Přesto jsem připravena přicházet s novými náměty, plány a projekty a podílet se na jejich plnění.

Ivana Rychetská

 

Copyright © 2024 Nymburk s klidem